LOGO_vstavby

O nás

Informace o naší společnosti

Stavební společnost VSTAVBY-vodoinstalace s.r.o. byla založena v roce 2011 a navázala na činnost fyzických osob současných majitelů. Za dobu svého působení zaujala přední pozici na trhu stavebních prací a technických zařízení budov
regionu Prahy.

Naše společnost realizuje především vodoinstalacetopenářské prácerozvody plynupodlahářské práce ale také rekonstrukce bytových objektůnebytových objektů, a dalších staveb dle požadavku našich zákazníků.

Řešením různorodých problémů v oblasti bytové a komerční výstavby získala společnost bohaté odborné zkušenosti. Dnes je partnerem řady zákazníků při řešení otázek komplexní stavební problematiky napříč celou řadou dílčích odvětví tohoto oboru. Klíčem k úspěchu naší společnosti je rozsáhlá nabídka poskytovaných služeb a jejich vysoká úroveň, kterou oceňují i nejnáročnější zákazníci.

Samozřejmostí je také poskytování i všech podpůrných služeb, jako je například odborné poradenství , výběr těch nejlepších technologií atd.. Hlavním cílem společnosti je spokojenost zákazníků a všech dalších zainteresovaných stran, ke kterým patří zaměstnanci a vlastníci společnosti, spolupracující dodavatelé a v neposlední řadě také orgány státní správy a samosprávy.

Za VSTAVBY-vodoinstalace s.r.o.
Tomáš Veselý