rekonstrukce bytu2

Rekonstrukce bytů v Praze a středních Čechách

Nudí vás dosavadní vzhled bytového interiéru? Rádi byste si dopřáli prostorovou změnu svého obydlí nebo úpravu jeho nejdůležitějších částí? Pak využijte našich služeb rekonstrukce bytů a bytových jader, jež vám v těchto ohledech mohou být nápomocny.

AKCE – grafický návrh koupelen ZDARMA

Využijte speciální akci na grafický návrh koupelen. Pokud využijete našich služeb v oblasti rekonstrukce bytů a bytových jader získáte návrh koupelny ZDARMA. Pro více informací nás kontaktujte.

 

Rekonstrukce provádíme nejčastěji na území Prahy a středních Čech.

Přestavba bytu v Praze v našem podání, to je naprosto individuální přístup k jakémukoliv zákazníkovi, který je doprovázen letitými zkušenostmi v oboru, praktickými dovednostmi a splněním i těch nejnáročnějších stavebních činností.

V rámci kvalitní a moderní přestavby bytů vám zajistíme následující:

  • Konzultace se zákazníkem, sdělení potřeb, plánů a požadavků
  • Navržení přestavby nejen panelových bytů a jednotlivých částí interiéru
  • Předložení cenové nabídky a termínu realizace
  • Zajištění stavebního materiálu a provedení pracovních procesů
  • Začištění rekonstrukce bytu v panelovém domě a předání výsledného díla

Mezi nejčastější typ stavebního úkonu patří rekonstrukce koupelny v paneláku, se kterou velice úzce souvisí také praktická rekonstrukce kuchyně.

Co obnáší rekonstrukce koupelny v panelovém bytě?

Vzhledem k tomu, že se svým zákazníkům snažíme vyhovět ve všech oblastech, realizujeme rekonstrukce bytového jádra v co nejkratším termínu, tak, aby jejich každodenní fungování v této bytové jednotce bylo omezeno, co možná nejméně.

V případě kompletní rekonstrukce panelákové koupelny můžete očekávat vybourání starých a ztrouchnivělých příček, včetně jejich následné a ekologické likvidace, společně s nevhodnou sanitární technikou. Realizace panelákové koupelny samozřejmě probíhá přesně dle stanovených plánů a dohod se zákazníkem.

TIP: s novou koupelnou úzce souvisí instalatérské práce, které také nabízíme.

Aplikovány jsou moderní stavební metody práce, ke kterým je využíván kvalitní materiál, ať už jde o zdivo, malty nebo volbu obkladů a dlažeb. U dané rekonstrukce koupelny v panelákovém bytě samozřejmě není opomíjeno ani na případnou výměnu původní elektroinstalace, topení a vodovodního potrubí.

Následuje montáž jednotlivých dílů a komponent budoucí koupelny, které si zákazník zvolil.
Mezi finální procesy spadá spárování, malířství a řada dalších úkonů, jež jsou při přestavbě bytu v panelovém domě zapotřebí.

Přestavba a rekonstrukce kuchyně

Libovolná rekonstrukce panelákové koupelny vyžaduje nejen přestavbu těchto prostor, ale také vašeho kulinářského prostředí. Přestavba kuchyně v našem podání, to je další článek bohatého a profesionálního portfolia služeb v oblasti rekonstrukce bytů.

I v tomto případě jsme schopni zhmotnit a zrealizovat vaše požadavky na novodobou a moderně vyhlížející kuchyň. Proces, který je zaštítěn několika etapami, jejichž výsledkem jsou přestavby bytů dle přání zákazníka.

Jak probíhá přestavba a rekonstrukce kuchyně v bytě?

  • Návrh uspořádání jednotlivých kuchyňských prvků a produktů v daném prostoru
  • Možnost rozšíření či upravení nejrůznějších příček
  • Příprava rozvodů vody a elektřiny
  • Realizace a sestavení kuchyňské linky a zakomponování jednotlivých spotřebičů
  • Finální úpravy v podobě malby a následného začištění místnosti

Vyžadujete-li prvotřídní kvalitu libovolné rekonstrukce bytu v panelovém domě, která bude spojena se spolehlivostí a zajímavými cenami, jsme to právě my, kdo vás může plnohodnotně uspokojit. Ať už máte jakékoliv požadavky na přestavby panelových bytů, neváhejte nás kontaktovat a my vám velice rádi vyhovíme.

Potřebujete naše služby? Stačí napsat nebo zavolat

*Vaše jméno

*Váš email

Váš telefon

Předmět

*Vaše zpráva

Nebo volejte
+420 602 969 354

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná