Rekonstrukce a zateplení fasád rodinných a bytových domů

Naše společnost se zabývá kompletní i dílčí revitalizací obytných a hospodářských staveb.
Tato rekonstrukce zahrnuje nejen zateplení fasád, nové střechy a omítky,
ale také rekonstrukci bytových jader.

Zkušenosti

Při zateplení fasád rodinných a bytových domů čerpáme z našich dlouholetých zkušeností. Zateplení fasád provádíme na klíč dle daného projektu.
Zajišťujeme kompletní servis včetně lešenímontáže klempířských prvkůnátěrůvlastní autodopravy. K našemu servisu patří odvoz a likvidace odpadu. Samozřejmostí je zaměření stavby, stanovení technologií a cenová nabídka zdarma.

Před zpracováním nabídek preferujeme osobní jednání na místě realizace kde dojde k ujasnění podmínek apod. U rekonstrukcí a oprav nabízíme možnost posouzení stavu včetně návrhu řešení.

Máme k dispozici řadu moderních pomocných zařízení, která výrazně zrychlují práci a minimalizují problémy se stavbou.

Nová fasáda šetří vaše náklady

Stav a vzhled fasády je vizitkou každého domu. Délka funkčního období fasády není nekonečná a oprava je dříve či později nutností. Při dobře provedené rekonstrukci je fasáda schopna lépe odolávat nepříznivým klimatickým vlivům, bránit v prostupu hluku a šetřit náklady na vytápění. Důležitou funkcí obvodové stěny je, vedle její funkce bezpečnostní a statické, ochrana našeho obývaného prostoru před proměnlivými venkovními klimatickými podmínkami a vytváření akustického komfortu, nezávisle na tom, jestli je léto nebo zima. Kvalitním návrhem a odborně provedenou realizací systémového zateplení lze snížit tepelné ztrátyobvodovou stěnou o více než 50% a zároveň zamezit pronikání hluku, pronikajícího z rušného městského prostředí.

Seznam služeb v této oblasti:

  • montáž a demontáž lešení
  • zateplování budov polystyrenem nebo minerální vatou
  • rekonstrukce fasád
  • klempířské práce
  • malířské a natěračské práce

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem o bližší informace o zateplování fasád nebo Vás nabídka našich služeb zaujala, kontaktujte nás.