Plynové rozvody v domácnostech

Naše firma nabízí kromě jiného také komplexní služby v oblasti plynových rozvodů v domácnostech i v komerčních a dalších prostorách.

Jak postupujeme

Před realizací plynových rozvodů nejprve připravíme návrh, který s Vámi zkonzultujeme. Poté zhotovíme projekt instalace plynových rozvodů a dohodneme cenu, která se v průběhu prací již nezmění. Konečnou fází je montáž a samozřejmě kontrola a prověření těsnosti, jelikož v případě plynových rozvodů je perfektní odvedení prací naprostou nezbytností. Naši pracovníci se dobře orientují v předpisech souvisejících s plynovými rozvody a bezpečnosti připojení věnují maximální pozornost.

Co zahrnují tyto práce

  • montáže plynových rozvodů v bytech, bytových a rodinných domech
  • instalace plynových přípojek
  • připojení plynových spotřebičů
  • revize, opravy a servis plynových rozvodů a spotřebičů včetně revizí a servisu

Význam pečlivé přípravy a kvalitní práce

Při instalaci plynu je nutná naprostá bezpečnost. Naší zásadou je důkladná příprava, konzultace se zákazníky a dlouhodobá spolehlivost plynových rozvodů. Součástí montáže rozvodů je i napojení plynových spotřebičů, které současně prověříme.

„Firma Vstavby.cz si dokázala poradit i s našimi šibeničními termíny, které byly dány nutností do určitého data vyčerpat dotace z Evropských strukturálních fondů. Jsme moc rádi, že jsme se obrátili na ně...“
Vodovody a kanalizace Letkov