Podlahové vytápění

Tento způsob vytápění rodinných domů i jiných objektů má největší výhodu v komfortu bydlení, neboť teplo od podlahy je nejdůležitější. Oceníte to jak v obytných místnostech, tak zřejmě nejvíce v koupelně, kdy vystoupíte z vany nebo sprchového koutu na vyhřátou podlahu.

Význam komplexní služby

My nabízíme komplexní služby ve formě odborné instalace podlahového topení a ihned po ní provedeme lité podlahy. Vyhnete se tak riziku poškození systému podlahového topení před betonáží, resp. tomu, že v případě dvou jiných dodavatelů byste se obtížně dohadovali o provedení nápravy. Proto je nejlepším řešením najmout si specializovanou topenářskou firmu jakou jsme my. Provádíme komplexní instalaci topení a následné řešení podlahy. Jen tak máte jistotu záruky na správnou a dokonalou funkčnost podlahového topení.

Ideální topení

Ideálním řešením je podlahové topení a jako doplněk například krbová vložka. Tímto způsobem můžete dům vyhřát i v těch nejsilnějších mrazech.

„Firma Vstavby.cz si dokázala poradit i s našimi šibeničními termíny, které byly dány nutností do určitého data vyčerpat dotace z Evropských strukturálních fondů. Jsme moc rádi, že jsme se obrátili na ně...“
Vodovody a kanalizace Letkov