Instalatérské práce

Instalatérské práce

Provádíme veškeré instalatérské práce, jako jsou například opravy a výměny vodního či topného potrubí, opravy spotřebičů na vodu, či rekonstrukce vodovodních rozvodů. Nabízíme instalatérskou činnost, která zahrnuje jak drobné opravy v domácnostech, tak rozsáhlé montáže či revize vodovodních či topných potrubí.

Nabídka instalatérských prací

  • vyhledávání a posuzování závad na domovních rozvodech teplé a studené vody
  • opravy potrubí stoupacího vedení, bytových přípojek a bytových rozvodů vody
  • revize, opravy a rekonstrukce vodovodních přípojek a odpadního potrubí

Co a kde opravujeme

Provádíme nové rozvody vody a kanalizace za použití moderních materiálů, které nakupujeme od předních dodavatelů instalatérských potřeb. Opravy a rekonstrukce provádíme jak v novostavbách, tak ve starších objektech a bytech nebo provozovnách. Rekonstrukce vodovodů provádíme odstraněním stávajícího potrubí, armatur či sanitární techniky a jejich nahrazením moderními materiály a systémy vodovodního či kanalizačního vedení.

Odpady

Nabízíme instalatérské práce, které zahrnují nejen rekonstrukce, montáže a opravy rozvodů vody, ale ve stejném rozsahu také odpadního potrubí. Používáme nejkvalitnějšího materiálu, kterým je v případě odpadů litina a plast.

Jaké zakázky realizujeme

Vedle velkých zakázek se věnujeme také drobným opravám odpadních potrubí v bytech, domech i mimo objekty. Nabízíme montáže kompletních odpadů v domech, bytech, administrativních budovách, nemocnicích, školách a jiných objektech nebo mimo ně, včetně napojení na stávající nebo novou kanalizaci.

Provádíme tyto kanalizační práce

  • výměny a opravy potrubí a kanalizačního řádu
  • revize odpadního potrubí
  • montáže kanalizačních potrubí v bytech, domech i mimo objekty
  • přípojky potrubí do objektů
  • revize tv kamerou
  • malé i velké opravy na starém i novém vedení odpadních systémů
  • napojování nových systémů odpadů na staré rozvody

Při montáži odpadních systémů a potrubí používáme klasické materiály, jako je například pozink, ale také moderní plasty, měď nebo nerezovou ocel.

Read more
Kanalizace

Kanalizace je samostatný soubor staveb a zařízení zahrnující kanalizační stoky k odvádění odpadních vod a srážkových vod společně nebo odpadních či srážkových vod samostatně. Dále se jedná o kanalizační objekty, čistírny odpadních vod, stejně tak i stavby k čištění odpadních vod před jejich vypouštěním do kanalizace.

Co nabízíme

Opravy bodových poruch na kanalizaci nebo celkovou rekonstrukci domovních odpadů i veřejné kanalizace výkopem i bez nutnosti výkopu. Dále to jsou opravy a sanace revizních šachet nebo jímek.

Bezvýkopové opravy kanalizace

Technologie vložkování potrubí neomezí jeho funkčnost během opravy a je několikrát rychlejší a levnější než klasická oprava výkopem. Odpadá rozbíjení dlažby, vyhýbání se inženýrským sítím a výkopové práce.

Stavební opravy kanalizací výkopem

U dobře přístupného místa nebo v případě malé hloubky uložení kanalizace může být oprava výkopem někdy levnější než vyvložkováním potrubí. Pokud je potrubí zavalené nebo má špatný sklon, je stavební oprava výkopem jedinou možností.

Read more

Chci nabídku zdarma

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám zdarma poradíme a zpracujeme pro vás nabídku na míru.