Montáže plynových kotlů

Provádíme montáže plynových kotlů malých, středních i velkých. Tuto službu nabízíme jak majitelům rodinných domků, tak školám, institucím, provozovatelům komerčních objektů, tak i ostatním subjektům včetně velkých průmyslových komplexů, kde se vytápí velkými plynovými kotli.

Topení na plyn je úsporné

Máte-li u domu plynovou přípojku, tak rozhodně nejekonomičtěji vyjde pořízení a instalace plynového kotle. Zároveň je tento způsob vytápění i poměrně ekologický, jelikož do ovzduší je uvolňováno opravdu minimální množství škodlivých spalin.

Montáž a zapojení jen odborníkem

Plyn je dobrým sluhou, ale zlým pánem. Sebemenší netěsnost spojů může vyústit v ohrožení zdraví a života. Riskovat se v případě plynu nevyplatí, a proto využijte naší nabídky. Kromě toho, že Vám můžeme poradit nejvhodnější kotel pro vaši nemovitost, tak Vám plynový kotel samozřejmě odborně namontujeme a odzkoušíme.

„Firma Vstavby.cz si dokázala poradit i s našimi šibeničními termíny, které byly dány nutností do určitého data vyčerpat dotace z Evropských strukturálních fondů. Jsme moc rádi, že jsme se obrátili na ně...“
Vodovody a kanalizace Letkov