Rozvody topení

Rozvody topení

Jsme odborníci na rozvody topení a nabízíme širokou škálu služeb v oblasti nových instalací. Naše služby zahrnují:

  1. Nové rozvody topení: Pokud stavíte nový dům nebo renovujete stávající budovu, můžeme vám nabídnout nové rozvody topení od základů. Naše zkušení technici vám pomohou navrhnout optimální řešení pro váš domov nebo podnikání.
  2. Modernizace: Pokud máte staré rozvody topení, které již nevyhovují vašim potřebám, můžeme vám pomoci s modernizací. Pomocí nejnovějších technologií můžeme aktualizovat vaše rozvody a zlepšit tak jejich efektivitu.
  3. Konzultace: Naši zkušení technici jsou k dispozici, aby vám poradili a pomohli s jakýmikoli otázkami ohledně rozvodů topení.
Rozvody topení v domácnostech

Naše firma nabízí kromě jiného také komplexní služby v oblasti realizace rozvodů topení v domácnostech i v komerčních a dalších prostorách.

Jak postupujeme

Před realizací rozvodů topení nejprve připravíme návrh, který s Vámi zkonzultujeme. Poté zhotovíme projekt a dohodneme cenu, která se v průběhu prací již nezmění. Konečnou fází je montáž a samozřejmě kontrola a prověření těsnosti, jelikož v případě topných rozvodů je perfektní odvedení prací naprostou nezbytností. Naši pracovníci se dobře orientují v předpisech souvisejících s plynovými rozvody a bezpečnosti připojení věnují maximální pozornost.

Význam pečlivé přípravy a kvalitní práce

Naší zásadou je důkladná příprava, konzultace se zákazníky a dlouhodobá spolehlivost rozvodů topení. Součástí montáže rozvodů je i napojení na stávající nebo nový zdroj vytápění.

Read more
Průmyslové rozvody topení

Navrhujeme rozvody topení a provádíme jejich montáž nejen v domácnostech, ale také v obchodních a průmyslových objektech. Pro malé i velké průmyslové podniky projektujeme a zajišťujeme finální dodávky tzv. „na klíč“.

Co naše nabídka zahrnuje:

  • finální dodávky rozvodů topení
  • opravy a rekonstrukce veškerých průmyslových rozvodů
  • opravy kotelen, rozvody a přípojky pro koncové uživatele v průmyslovém sektoru
  • napojení na stávající nebo nový zdroj vytápění

Komplexní služby

V oblasti průmyslových rozvodů topení provádíme pro zákazníky komplex služeb zahrnující vše od z pracování realizační projektové dokumentace, přes samotnou pokládku a montáž, až po následné zkoušky a revize rozvodů.

Read more

Chci nabídku zdarma

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám zdarma poradíme a zpracujeme pro vás nabídku na míru.